Podivný vzkaz Administrátora NASA

Jim Bridestine se těší na prezentaci Starshipu, ale komerční program pilotovaných letů má několikaleté zpoždění a rád by i zde viděl stejnou úroveň nadšení.
28. září 21:10

Pin It
(Visited 405 times, 1 visits today)
Kontaktujte autora článku - hlášení chyb a nepřesností, rady, či připomínky

Hlášení chyb a nepřesnostíClose

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
(Visited 405 times, 1 visits today)
Níže můžete zanechat svůj komentář.


6 komentářů ke článku “Podivný vzkaz Administrátora NASA”

 1. Jirka Hadač napsal:

  Tak tomu tak trošku asi ujela pusa. Jestli se na něco těší Elon, tak je to pilotovaný let Dragonu. A rozhodně to nebrzdí Elon.

  • Jiný Honza napsal:

   Elon na vlastní náklady produkuje show “Postavme megaraketu v garáži” a ani se neobtěžuje s tou garáží.

   Jo, celkem chápu Bridestinea, že mu ujíždí nervy. Elon z nich dělá v podstatě šašky. Už zase. 🙂

   • Jirka Hadac napsal:

    Tomu rozumim, ale pokud do toho neinvestuje statni penizky, tak to nesouvisi s NASA, a na sfn psali, ze je v lete boeing a sx zaplavili morem dat, takze za me mic neni na strane Spacex. Jinak je to opravdu takova nenapadna rukavice k nasa, ale na DM-1 si nemuzou stezovat, celou dobu jen Elon dekoval nasa. A zarucil ji publicitu 🙂

 2. Roman Vyhnánek napsal:

  V diskuzích se rozvíjejí různé teorie – od naprosté ignorance až po politické hry směrem ke Kongresu. Mj., že možná proběhly nějaké telefonáty NASA – SpaceX, které NASA neuspokojily – a toto je reakce.

 3. pave69 napsal:

  Tak Musk i dnes prohlásil, že na Crew Dragon dělá většina firmy, zatímco na Starship asi 5% firmy, evidentně ve snaze zůstat s NASA kamarád. Taky prohlásil, že nejnáročnější je “vytunit všechny detaily”, což se taky vztahuje k CD. A trochu to předznamenává budoucí vývoj Starshipu, protože za mne je to 100% pravda.

Zanechte komentář